Στα δύσκολα, βάζουν πάντα μπροστά τον καλύτερο εαυτό τους.
![New Thank you #teamLidl](/images/variations/hero/3/6/9/1/110361963-1-el_CY/18364e4458f1-lidl-khuproy-gnhorise-to-teamlidl.png)
#teamLidl
Πόσο μεγάλη είναι η αξία έχει ενός hashtag; Όσο μεγάλη είναι και η προσπάθεια των 700 Lidlers που παραμένουν στην 1η γραμμή. Στα δύσκολα, βάζουν μπροστά τον καλύτερο εαυτό τους και πάνω απ’ όλα την εξυπηρέτηση των πελατών μας. Είμαστε περήφανοι για το #teamLidl και οφείλουμε σ’ αυτή την ομάδα ένα τεράστιο, έμπρακτο ευχαριστώ!
Με χρηματικό bonus συνολικού ύψους 600.000€, μέσα σε 12 μήνες.